Fibre Select czyli błonnik witalny – opinie, cena, efekty, skład, gdzie kupić

Ostatnia aktualizacja

fibre select opinie

Fibre select – błonnik witalny – co to jest ?

Niski metabolizm, zaburzenia funkcji jelit, nietolerancje pokarmowe, zniszczone kosmki jelitowe, upośledzone procesy wchłaniania, osłabienie, zaparcia, nieregularne wypróżnienia – jeśli, towarzyszą Tobie, możliwe, że brakuje błonnika w Twojej diecie! Jeśli, przyjmujesz go w ilościach minimalnych lub co gorsze, w ogóle, nie dziw się, że masz szarą, pryszczatą cerę, sylwetka nie wygląda najlepiej, nie możesz schudnąć, masz słabą kondycję.

Jelita mają prawo mieć zaburzoną perystaltykę, jeśli, odżywiasz się niezdrowo, spożywasz dużo tłuszczy i cukrów prostych, nie uprawiasz sportu, żyjesz w stresie. Jelita to bardzo delikatne struktury, których błona śluzowa jest podatna na działanie niekorzystnych czynników. Komórki błony śluzowej jelit, mają bardzo ograniczone zdolności przystosowawcze do zaburzonych warunków, przez co, łatwo doprowadzić do stanu zapalnego.

Jednym słowem czas na Detox organizmu z pomocą Fibre Select.

Fibre select – skład

  • błonnik jabłkowy
  • błonnik lniany
  • łupina nasienia babki jajowatej
  • inulina pozyskana z korzenia cykorii
  • spożywcza guma guar
  • oligofruktoza

Błonnik Fibre Select – co mówią klienci ?

„Mam problemy z wypróżnianiem. Od lat borykam się z nietolerancją glutenu. Niestety, dość późno zdiagnozowano moją przypadłość, dlatego też, dziś mam poważne problemy jelitowe. Odkąd wspomagam się błonnikiem Fibre Select, czuję się nawet dobrze. Po prostu, muszę mieć ten specyfik zawsze przy sobie, a wszystko będzie dobrze”, – opowiada 49-letni Wiesław.

„Błonnik witalny Select Plus to rewelacja na moją sylwetkę! Nie ma wzdęć, niestrawności, a brzuch nagle robi się płaski. Na dodatek, mogę się regularnie wypróżniać, nie mam zaparć, przez które kiedyś, nabawiłam się hemoroidów. Na moją cukrzycę, ten błonnik tez działa korzystnie, wyjaśnił mi to lekarz” – tłumaczy 43-letnia Ula.

„Błonnik Fibre Select Plus jest nieodzownym elementem mojego życia. Na starość wszystko się sypie. Jelita też przestają pracować. Nagle okazuje się, że nawet najbardziej ludzkie sprawy, stają się problemem. Aptekarka poleciła mi ten produkt. Zaufałam, kupiłam, spróbowałam. To naprawdę działa! Odkąd zażywam, mogę cieszyć się życiem, a nie myśleć o problematycznym, bolesnym oddawaniu stolca” – mówi 70-letnia pani Zosia.

fibre select tabletki na detoks

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

 

Błonnik jadalny – Fibre select – podwójna struktura

Błonnik wbrew pozorom, ma dość skomplikowaną, bo dwufazową strukturę. Frakcja rozpuszczalna w wodzie ma bogaty skład: gumy, śluzy, pektyny, inulina, betaglukan. Każdy z tych składników wykazuje jakąś szczególną właściwość, dzięki której, korzystnie wpływa na pracę jelit.

  • Pektyny – powodują obniżenie poziomu glukozy we krwi. Pozytywnie wpływają na glikemię, ponieważ zapobiegają gwałtownym wzrostom i spadkom cukru. Ponieważ, powodują obniżenie stężenia enzymów trawiennych, rozkładających cukry proste, znacznie wolniej zachodzi ich trawienie. To bardzo dobrze! Tuż po posiłku, długo utrzymuje się glukoza we krwi, dzięki czemu, długo czujesz się syty! Wiedz, że to nic innego, jak nagły spadek glikemii, powoduje tzw. „wilczy głód”, który odczuwa się na ogół, po zjedzeniu posiłku o wysokim indeksie glikemicznym, np. czekolady.
  • Gumy powodują obniżenie frakcji LDL – złego cholesterolu, zapychającego nam naczynia krwionośne i predysponującego do rozwoju miażdżycy. Zmniejszają również udział trójglicerydów oraz zapobiegają spadkom cukru.
  • Inulina – wielocukier pozyskiwany z roślin z rodziny astrowatych – jest znakomitym blokerem głodu, dzięki czemu, pomaga schudnąć. Ponieważ, zmienia pH jelit, a właściwie wspomaga utrzymanie pH zasadowego, sprzyja rozwojowi flory bakteryjnej – probiotycznych bakterii, które wspomagają procesy trawienia, a właściwie, trawią za nas, część związków, odciążając jelita. Bakterie probiotyczne umożliwiają również, prawidłową regenerację uszkodzeń błony śluzowej jelita. Dobroczynne bakterie probiotyczne mogą powodować również, inaktywację chorobotwórczych patogenów. Stąd, niezwykle ważne jest, by dbać o mikrośrodowisko jelit.

Frakcja nierozpuszczalna w wodzie do hemicelulozy, celuloza, ligniny, skrobia. Te składowe, umożliwiają kurczenie jelit, zapobiegają ich rozleniwieniu, umożliwiają regularne wypróżnianie.

Jak działa Fibre Select – błonnik witalny ?

Zaletą błonnika witalnego jest to, że dostając się do jelit, pod wpływem mokrego środowiska, pęcznieje, zwiększa swoją i objętość i objętość stolca. Dzięki temu, masy kałowe, w łatwy sposób mogą przejść przez odbyt. Błonnik pozytywnie wpływa na ruchy jelit, oczyszcza je, resztki pokarmowe nie mają prawa w nich zalegać.

Błonnik pełni ogromną rolę w kontrolowaniu populacji bakterii, zasiedlających nasze jelita. Beztlenowa fermentacja pokarmowych włókien przez odpowiednie bakterie, powoduje powstawanie krótkich łańcuchów tłuszczowych. Powstające w ten sposób propionian, maślan i octan, są głównymi regulatorami mikrośrodowiska jelit. Dobroczynne bakterie ograniczają udział patologicznych Eschericha coli czy Salmonella. 

Fibre select plus – cena

fibre select cena

Koszt jednego opakowania to 159 zł. W środku znajdziesz proszek z miarką, wystarczający na 30 dni stosowania. Ponieważ, pierwsze efekty zauważysz po miesiącu, polecamy zakupić większy zestaw. 3 opakowania produktu kosztują zaledwie 318 zł. Zestaw opakowań wystarczający na 6 miesięcy kosztuje 477 zł. Warto zainwestować, w większy pakiet, ponieważ wychodzi taniej – zaoszczędzisz, poza tym, aby, zauważyć efekty, preparat należy stosować przewlekle, bez przerw.

Fibre select plus – efekty

Efekty dotyczą łatwego wypróżniania, oczyszczania jelit, również z patogennych bakterii, wirusów, grzybów, metali ciężkich, toksyn. Błonnik bardzo dobrze wchłania wszelakie trucizny i stwarza idealne środowisko do rozwoju dobroczynnych prebiotycznych bakterii, które chronią nasz organizm przed rakiem. Ponieważ, jelita dość ciężko się regenerują, należy dbać o nie szczególnie! Zaleca się przyjmowanie produktu osobom z nietolerancjami pokarmowymi, celiakią czy alergią na gluten.

Właściwościami produktu nie pogardzi też żadna osoba odchudzająca się, gdyż błonnik fibre select plus skutecznie hamuje uczucie łaknienia, stabilizuje poziom glikemii we krwi, nie pozwalając na napad głodu. Błonnik skutecznie wypełnia jelita, powodując, że, organizm „myśli”, że zalega w nich treść pokarmowa – takie małe oszustwo, na rzecz Twojej sylwetki. Błonnik nie podlega trawieniu, nie wchłania się, w całości wydostaje się na zewnątrz wraz z kałem, dlatego możesz go przyjmować bez obaw, o nadprogramowe kalorie. Śmiało, mogą go stosować również osoby z nietolerancją laktozy!

Fibre select plus – skutki uboczne

Nie ma doniesień odnośnie wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych.

Błonnik witalny – fibre selcect plus – dawkowanie

Aby, efekty przyszły szybko i utrzymywały się długo, należy stosować się ściśle do zaleceń producenta. Błonnik fibre select plus występuje w postaci białego proszku. W opakowaniu znajdziesz miarkę, którą należy dawkować 5 g błonnika. Proszek rozpuszczamy w 150 ml ciepłej wody. Całość należy wypić od razu. Roztwór przygotowany w taki sposób, należy spożywać 3 razy dziennie.

Gdzie kupić błonnik witalny fibre select plus ?

fibre select tabletki na detoks

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.
Kup u producenta! Dzięki temu, wiesz za co płacisz, nie zostaniesz oszukany, nikt nie sprzeda Ci podróby! Poza tym, dostępne są ciekawe promocje i rabaty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *