African Mango – opinie, cena, gdzie kupić

Ostatnia aktualizacja 19 grudnia 2022

African Mango

Jeśli zaliczasz się do osób, które od bezskutecznie próbują zrzucić nadmierne kilogramy lub stoisz w obliczu konieczności schudnięcia, to powinien zainteresować Cię innowacyjny suplement diety, który w ostatnim czasie wywołał niemałe poruszenie, gdyż przynosi naprawdę świetne rezultaty!

Tabletki na odchudzanie African Mango to preparat, który różni się od innych produktów w kategorii środków na odchudzanie dostępnych w sklepach i aptekach. Inne specyfiki mogą być niebezpieczne dla zdrowia, powodować różne skutki uboczne lub w ogóle nie przynosić korzyści podczas stosowania.

Wiadomo, że nie wystarczy samo łykanie tabletek, ale z African Mango każdy proces odchudzania przebiega szybciej i efektywniej, a do tego zupełnie naturalnie. Receptura Mango Afrykańskie opiera się na ekstrakcie z nasion owocu afrykańskiego mango, stąd nazwa preparatu.

Ten składnik aktywny działa na wiele procesów zachodzących w organizmie, stymulując je do efektywnego odchudzania. Dzięki temu efekty odchudzania zauważalne są szybciej. Co więcej, African Mango pozwala nie tylko schudnąć, ale i poprawić stan organizmu. Przyjrzyjmy mu się bliżej, by przekonać się, nad czym tak duży zachwyt.

UWAGA
Specjalna Promocja: -50% RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

African Mango skład

Kapsułki African Mango zawierają ekstrakt z nasion afrykańskiego mango. O mocy afrykańskiego mango na odchudzanie zrobiło się głośno tuż po tym, jak dr. Mehmat Oz przetestował go na sobie i po miesięcznej kuracji schudł kilka kilogramów bez zmian diety i bez ćwiczeń. Afrykańskie mango to w rzeczywistości Irvingia gabonensis, roślina dojrzewająca w zachodniej i centralnej części Afryki, wyróżniająca się unikalnymi właściwościami.

Jak działa African Mango?

Działanie African Mango wynika z unikalnych właściwości ekstraktu nasion owocu afrykańskiego mango. Odpowiednie stężenie tej substancji sprawia, że do organizmu trafia wiele witamin, polifenoli i minerałów o pozytywnym wpływie na odchudzanie. Ponadto te tabletki na odchudzanie:

 • ogranicza łaknienie, czyli zmniejsza apetyt na ponadwymiarowe posiłki, poprzez zatrzymywanie uczucia sytości na długo po jedzeniu, dzięki czemu zmniejszone racje żywnościowe w procesie odchudzania są lepiej tolerowane przez organizm;
 • wspomaga pozbywanie się toksyn z organizmu, które zaburzają metabolizm i w efekcie nie pozwalają schudnąć;
 • poprawia szybkość metabolizmu, dzięki czemu organizm efektywniej gospodaruje spożywanym wraz z posiłkami tłuszczem;
 • przyczynia się do eliminowania nadwyżki złego cholesterolu we krwi.

African Mango opinie

Dzięki unikalnym właściwościom składnika preparatu, Afrcan Mango sprawia, że pierwszymi efektami odchudzania można cieszyć się już po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia stosowania tego suplementu. Z opinii osób, które już wypróbowały African Mango wynika, że po miesiącu można odnotować naprawdę zaskakujące rezultaty, a po trzech miesiącach sylwetka nabiera zupełnie innego rozmiaru. W Polsce jest to stosunkowo nowy produkt, który dopiero zdobywa sławę i nie ma o nim jeszcze wielu opinii.

Działanie African Mango jest wychwalane przez osoby, które go stosują, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Ten kraj zagrożony otyłością powoli wychodzi z kryzysu tej choroby cywilizacyjnej. Zagraniczni eksperci przekonują, że African Mango to produkt o wyjątkowych właściwościach, który przyczynia się do osiągania szybkich efektów odchudzania, ale w tempie natury, a do tego chroni przed poważnymi schorzeniami będących skutkiem nadwagi, otyłości, a także z niekorzystnego dla zdrowia lipidogramu.

Można przytoczyć opinie znalezionych w sieci:

przed i po stosowaniu afrykańskiego mango - opinie

„Wielokrotne próby odchudzania zakończyły się w moim przypadku totalną porażką. Od znajomej z USA usłyszałam o African Mango i od razu pomyślałam, że wypróbuje. W ciągu miesiąca schudłam tyle, ile chciałam! Po 3-miesięcznej kuracji moja waga była idealna i teraz każdy chce poznać sekret mojej metamorfozy. Polecam Mango Afrykańskie, bo jest naturalne i działa!”

przed i po stosowaniu african mango - opinie

„Wypróbowałam, polecam, schudłem szybko i bez efektów ubocznych. Super produkt.”

Afrykańskie mango efekty stosowania

Zalet African Mango jest wiele, ale podsumujmy najważniejsze efekty stosowania tego preparatu. Są to:

 • Eliminacja nadmiaru tkanki tłuszczowej – dzięki działaniu afrykańskiego mango pozbędziemy się niechcianego tłuszczu, gdyż preparat aktywizuje procesy metaboliczne do przekształcania tłuszczu w energię potrzebną do codziennych obowiązków i ćwiczeń.
 • Wyszczuplenie sylwetki – uzyskamy wymarzoną figurę, nawet jeśli wcześniej nie było to możliwe. Zawartość tłuszczu w organizmie się zmniejszy, a to oznacza tylko jedno – utratę kilku centymetrów z najbardziej newralgicznych obszarów: ud, brzucha, pośladków.
 • Apetyt pod kontrolą – uczucie sytości nie pozwoli nam sięgnąć po przekąskę, lepiej zapanujemy nad regularnością posiłków.
 • Wyeliminowanie toksyn – z organizmu zostaną wydalone toksyny utrudniające odchudzanie.
 • Redukcja złego cholesterolu – preparat wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, gdyż przyczynia się do obniżania poziomu złego cholesterolu
 • Ochrona organizmu przed niebezpiecznymi schorzeniami wynikającymi z nadmiernych kilogramów.

Jak stosować afrykańskie mango?

Dla maksymalnych korzyści liczy się odpowiednie stosowanie preparatu. Kuracja odchudzająca powinna być kompleksowa, a tabletki odchudzające African Mango należy przyjmować regularnie i systematycznie, nie pomijając dawki, zgodnie z instrukcjami producenta, które znajdują się na opakowaniu.

african mango

Nie powinniśmy przekraczać maksymalnej dawki dziennej zalecanej przez producenta. Wystarczą 1-2 tabletki przyjmowane w trakcie posiłku. Kapsułkę należy popić dużą ilością wody. Afrykańskie Mango to suplement odpowiedni do stosowania dla kobiet i mężczyzn. Jest dedykowany wszystkim, którzy oczekują rezultatów odchudzania, również osobom, które stosowały jakieś środki, lecz zamiast utraty kilogramów przynosiły jedynie utratę nadziei na szczupłą sylwetkę. Warto mieć na uwadze, że zakres rezultatów może być różny z uwagi na indywidualne predyspozycje, stopień nadwagi lub otyłości.

Skutki uboczne

Stosowanie tabletek na odchudzanie African Mango jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Preparat nie ma istotnych przeciwwskazań, ale jak wiadomo, kobiety w ciąży nie powinny się odchudzać, wobec czego nie powinny przyjmować African Mango. Ten spalacz tłuszczu nie powoduje skutków ubocznych, gdyż jest naturalny. Dostarcza do organizmu cennych dla zdrowia polifenoli oraz witamin i składników odżywczych. Nie musimy obawiać się przykrych dolegliwości w okresie stosowania. Co więcej, w wyniku stosowania African Mango nie ma efektu jojo, który często przekreśla rezultaty odchudzania.

Tabletki odchudzające African Mango to preparat wolny od GMO i produktów pochodzenia zwierzęcego. Został zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa zastosowanych w nim składników pomocniczych.

Cena, czyli ile kosztuje African Mango

Cena African Mango na rynku polskim wynika z zastosowanego składnika aktywnego i zwykle waha się w przedziale 150-160 zł za opakowanie liczące 60 kapsułek. Każda kapsułka zawiera 12 mg ekstraktu z nasion afrykańskiego mango, więc złotówkę zapłacimy za ok. 4,8 mg tej substancji. Opakowanie zawierające 60 kapsułek wystarcza na miesięczną kurację. To niewiele w porównaniu z cenami zabiegów odsysania tłuszczu czy wczasami odchudzającymi, które zdecydowanie bardziej odchudzają nasze portfele niż ciało.

african mango cena

W internecie można znaleźć wiele innych produktów, będących zamiennikami African Mango, jednak nie zapewniają one takiego samego efektu, zatem nie warto ulegać pokusom niższej ceny. Często zawierają mniej kapsułek, a przede wszystkim mniej cennego ekstraktu z nasion afrykańskiego mango.

Warto przeglądać stronę producenta, gdyż często można trafić na promocje. Zwykle możemy wiele zaoszczędzić, wybierając większą ilość opakowań. Dzięki temu otrzymamy African Mango do dłużej kuracji i zapewnimy sobie lepsze efekty.

Gdzie kupić African Mango?

Produkt African Mango można zakupić na oficjalnej stronie producenta i warto pamiętać, że to jedyny dystrybutor tego suplementu diety.

 

 

Kupując preparat z innych źródeł, narażamy się na niebezpieczeństwo związane z podróbką. Zakupy online na stronie producenta są wygodne i mamy gwarancję na dostarczenie pełnowartościowego produktu zatwierdzonego przez producenta, który jest bezpieczny dla zdrowia.

Źródło:

 1. Ekpe OO, Umoh Ib, OU Eka, 2007, Effect of a typical rural processing method on the proximate composition and aminoacid profie of Bush mango seeds (Irvingia gabonensis), Ajfand online, 7, 1, 1-12
 2. Ngondi Judith L., Oben Julius E., Minka Samuel R., 2005, The effect of Iringia gabonensis seed on body weight and blond lipids of obese subjects In Cameroon, Lipids In Health and Disease, 4: 12
 3. Ngondi Judith L.,Etoundi Blanche C., Nyangono Christine B., Mbofung Carl MF., Oben Julius E., 2009, IGOB131, a novel seed extract of the West African plant Irvingia gabonensis, significantly reduces body weight and improves metabolic parameters in overweight humans in a randomized double-blind placebo controlled investigation, Lipids In Health and Disease, 8: 7

Źródła:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3506011/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21697664
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT00645775
https://www.science.gov/topicpages/m/mango+irvingia+gabonensis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *