Jak przykleić sztuczne rzęsy ?

Ostatnia aktualizacja 18 grudnia 2022

sztuczne rzęsy jak przykleić

Sztuczne rzęsy są jednym z najlepszych sposobów na przyciągające i atrakcyjne spojrzenie. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet decyduje się na ich noszenie.

Robią to gwiazdy, celebrytki czy też zwykłe osoby. Sprawdzają się w rozmaitych sytuacjach, a więc np. przed ważnymi uroczystościami rodzinnymi oraz towarzyskimi. Sprawą kluczową jest ich odpowiednie dobranie i przyklejenie.

Brak dostatecznego doświadczenia może być w tym zakresie sporą przeszkodą, dlatego niekiedy lepiej poprosić o pomoc koleżankę.

Sztuczne rzęsy – czy warto się na nie decydować ?

Zdecydowanie się na sztuczne rzęsy to w dzisiejszych czasach absolutny strzał w dziesiątkę. Takie rzęsy są noszone przez prawdziwe gwiazdy Hollywood i prezentują się naprawdę okazale.

Sprawdź ranking serum do rzęs

Oczywiście tylko wtedy, gdy prawidłowo się je przyklei, z czym można mieć niemałe problemy. Sztuczne rzęsy są oznaką prestiżu oraz ponadczasowej mody. Nie będzie się im w stanie oprzeć żaden mężczyzna. Z tego powodu na taki zabieg decydują się kobiety młode oraz dużo bardziej dojrzałe.

Jest to pożądane działanie przede wszystkim przed imprezą lub towarzyskim wyjściem, np. ze znajomymi do klubu. Przydaje się też przed randką lub romantyczną kolacją we dwoje.

Atutem sztucznych rzęs jest to, że skutecznie dopełniają damski makijaż. Rzucają się w oczy i świetnie komponują się z przeróżnymi stylizacjami. Można je nosić na co dzień, nic nie stoi na przeszkodzie, aby towarzyszyły paniom w każdej chwili ich życia.

Doklejenie sztucznych rzęs – jak to wygląda w praktyce ?

Doklejenie sztucznych rzęs wcale nie musi być łatwe, więc większość kobiet może mieć z tym duże problemy. Oczywiście bardzo dużo będzie zależało od poziomu doświadczenia danej kobiety oraz jej zdolności manualnych.

W tym przypadku należy postępować cierpliwie i bez niepotrzebnego pośpiechu, ponieważ można zepsuć cały pożądany efekt.

Ważną sprawą jest to, aby dobrać właściwy klej. Musi być on przeznaczony do aplikacji sztucznych rzęs. Na całe szczęście dostęp do takiego kleju nie jest w żaden sposób utrudniony.

Nic dziwnego, że panie nie mają trudności z tym, aby znaleźć się w jego posiadaniu. Kupuje się go np. poprzez sieć internetową. Ważna jest też marka danego kleju, im bardziej uznana, tym większe szanse na to, że sztuczne rzęsy okażą się wytrzymałe i przetrzymają całą noc. Kleje nie mogą zawierać w sobie:

  • szkodliwych substancji,
  • substancji uczulających.

Do doklejania sztucznych rzęs można użyć zwykłej pęsety, z której korzysta się również podczas wyrywania brwi.

Nie powinno to być trudne i każda kobieta sobie z tym poradzi, chociaż z czasem można popracować nad prawidłową techniką doklejania. Jeśli panie nie czują się na siłach, aby wykonać taki zabieg samodzielnie, mogą poprosić o pomoc swoje koleżanki lub też jakiegoś członka rodziny.

Pomoc z zewnątrz na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę. Po nałożeniu sztucznych rzęs przez kilka chwil nie należy mrugać okiem, aby odpowiednio się ułożyły i pozostały na swoim miejscu jak najdłużej.

Przyklejenie sztucznych rzęs krok po kroku – jak się za to zabrać ?

Jeśli panie nie za bardzo wiedzą jak mają się zabrać za przyklejenie sztucznych rzęs, przydatny może być dla nich poradnik.

Z niego dowiedzą się jak przystąpić do wspomnianej pracy krok po kroku i zakończyć ją wielkim sukcesem. Trzeba wykonać takie czynności, jak:

  • wyjęcie paska ze sztucznymi rzęsami ze specjalnej folii zabezpieczającej,
  • rozprowadzenie kleju do rzęs, oczywiście powinno się to zrobić delikatnie, precyzyjnie i cienko,
  • przyłożenie sztucznych rzęs do linii naturalnych rzęs przy pomocy pęsety,
  • odczekanie dłuższej chwili i brak mrugania powiekami,
  • sztuczne rzęsy zostały zaaplikowane poprawnie.

Jak widać cała procedura nie należy do skomplikowanych, więc można się za nią zabrać samodzielnie. Nie każda kobieta jest jednak na tyle opanowana, cierpliwa i precyzyjna, aby wykonać wszystkie kroki poprawnie.

Niekiedy zdecydowanie lepiej jest poprosić o pomoc kogoś z zewnątrz, aby nie ryzykować jakimiś błędami.

Sztuczne rzęsy – jak powinno się je wybierać ?

Przeszkodą w aplikacji sztucznych rzęs może być ich niewłaściwe dobranie, dlatego trzeba się do tego solidnie przyłożyć. Wiadomo, że w takiej sytuacji można napotkać na rozmaite problemy, ponieważ tego typu produktów jest na rynku coraz więcej.

W pierwszej kolejności należy szukać tych, które pochodzą od uznanych producentów z całego świata. Im bardziej przychylne opinie użytkowniczek, tym większe szanse na to, że rzęsy spełnią oczekiwania i będzie można je poprawnie nałożyć.

Oczywiście sztuczne rzęsy można kupować nie tylko przez Internet, ale również w sklepach stacjonarnych. To bardzo pożądane działanie, ponieważ wszystkie dostępne modele przeanalizuje się osobiście.

Co za tym idzie po drodze nie popełni się żadnego błędu i każda kobieta wypyta o najmocniejsze strony poszczególnych produktów sprzedawczyń. To specjalistki, które posiadają w tym zakresie sporą wiedzą. Dzięki temu podjęcie ostatecznej decyzji będzie dużo łatwiejsze i sztuczne rzęsy nie będą mieć przed paniami żadnych tajemnic.

Przyklejenie sztucznych rzęs – czy jest to bolesne?

Wiele pań zastanawia się nad tym, czy przyklejanie sztucznych rzęs jest bolesnym przeżyciem. Oczywiście nie wywołuje to nawet uczucia dyskomfortu, jeśli cała procedura jest wykonana poprawnie.

W sztucznych rzęsach kobiety chcą wyglądać atrakcyjnie, ale poza tym mają zamiar czuć się w pełni komfortowo i nie chcą mieć żadnych negatywnych odczuć. Kluczowe jest więc dobranie odpowiedniego produktu. Nakładanie sztucznych rzęs jest procesem bezbolesnym i przekonało się o tym wiele kobiet w różnym wieku.

Warto zdecydować się na pierwszy krok i wypróbować je w połączeniu z codziennym makijażem. Nie będzie się tego żałowało, a dotychczasowy wygląd zostanie znacznie odmieniony i nieco odświeżony.

Panie przygotują się w ten sposób do ważnych imprez, wyjść i uroczystości rodzinnych. Będą się podobać swoim mężczyznom, poprawią własne samopoczucie oraz samoocenę. Nic dziwnego, że sztuczne rzęsy mają obecnie tak szerokie grono zadowolonych zwolenniczek. 

Przeczytaj również:

Przedłużanie rzęs

Rzęsy magnetyczne

Eleverlash opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *