Profolan czy pomaga ? Opinie, skład, cena, skutki uboczne

Ostatnia aktualizacja 19 grudnia 2022

profolan opinie i cena

Wypadające włosy to problem, z którym walkę należy rozpocząć jak najszybciej. Im większy obszar głowy zajmują zakola bądź łysina na czubku głowy, tym mężczyźni są mniej pewni siebie. Wskutek znaczącej utraty włosów maleje również ich poczucie własnej wartości.

Czy istnieje jakiekolwiek rozwiązanie, które mogłoby pomóc lub zapobiec temu problemowi? Jakiś czas temu na rynku pojawił się preparat o nazwie Profolan – tabletki na porost włosów. Jest on przeznaczony dla mężczyzn, którzy zmagają się wypadaniem włosów oraz łysieniem. Jest to specyfik, który produkowany jest w Stanach Zjednoczonych. Bardzo wielu mężczyzn z USA chwali sobie ten produkt, ponieważ właśnie dzięki niemu udało im się powstrzymać wypadanie włosów.

Potwierdzają to liczne publikacje np. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5782443/  i opinie zamieszczane w internecie na portalach społecznościowych poparte stosownymi zdjęciami. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat preparatu Profolan – omawiamy jego skład, cenę oraz opinie na jego temat.

Ponadto informujemy także o tym, jak powinno się go dawkować oraz czy istnieją jakiekolwiek skutki uboczne wynikające z jego stosowania. Instruujemy również, gdzie można zakupić Profolan. Zapraszamy do lektury!

stosowania profolan tabletki
Z tego linka dostaniesz RABAT oraz dodatkowe opakowanie gratis – tylko do końca miesiąca. Darmowy zwrot do 90 dni – sprawdź teraz !!

Profolan – skład preparatu na wypadanie włosów 

Produkt na wypadanie włosów Profolan zawiera niezwykle innowacyjną formułę pod nazwą Grow 3. Jest to unikalna mieszanka wyciągów ze skrzypu polnego, l-cysteiny oraz pokrzywy.

Te naturalne składniki powodują, że jest to suplement w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników można również być pewnym, że jest on także skuteczny. Skrzyp i pokrzywa to rośliny, które stosowały już nasze babcie – dzięki nim ich włosy były nie tylko piękne, ale również niezwykle mocne i zdrowe.

Suplement Profolan zawiera także drogocenne witaminy, których dobroczynne właściwości są dobrze znane – witaminę E oraz B6. Na ulotce produktu i na stronie producenta są również wymienione i opisane pozostałe składniki:

profolan skład ulotka

Skład suplementu Profolan jest niezwykle wartościowy. Zastosowanie naturalnych składników powoduje, że osoby, które go stosują, szybko zauważają efekty wprowadzonej terapii.

Skuteczność Profolanu potwierdziły także badania kliniczne. Dzięki temu można być pewnym, że jeśli będziemy go regularnie stosować, porost włosów zostanie znacząco przyśpieszony. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że utrwala on ich naturalny kolor.

Profolan dawkowanie

Profolan mogą stosować wszyscy mężczyźni, którzy ukończyli 18. rok życia. Jest on także przeznaczony dla kobiet. Dawkowanie suplementu jest bardzo proste i nie powinno nikomu sprawiać problemów.

Producent zaleca, aby przyjmować go raz dziennie w postaci dwóch kapsułek podczas posiłku. Należy je popić szklanką wody (minimum 300 mililitrów). Kapsułki Profolan są łatwe do połknięcia. Nie zawierają żadnych wypełniaczy, sztucznych substancji słodzących, barwników czy konserwantów.

profolan tabletki

Dzięki temu zyskują one uznanie wśród mężczyzn, którzy cenią sobie zdrowy styl życia. Należy mieć na uwadze, że Profolanu nie wolno przyjmować na czczo.

Profolan opinie 

Profolan to suplement, który na polskim rynku jest obecny od niedawna. Mimo tego istnieje już duże grono osób, które skorzystały z niego i są bardzo zadowolone z efektów, jakie przyniósł. Mężczyźni, którzy stosowali Profolan w większości wskazują, że poprawia on kondycję włosów oraz powoduje, że odrastają nowe w miejscu łysienia. Jak wskazują statystyki, aż 9 na 10 panów, którzy regularnie stosowali ten suplement, uznaje go za skuteczny oraz dający zadowalające rezultaty. Wśród wad można znaleźć w opiniach praktycznie jedną – chodzi tutaj o stosunkowo wysoką cenę.

Oto 3 przykładowe opinie o Profolan użytkowników, które mogą przekonać niezdecydowane osoby do wypróbowania tego produktu:

 • Marek z Giżycka: „Zacząłem stosować Profolan kilka miesięcy temu i od tej pory nie muszę martwić się wypadającymi włosami. Specyfik zadziałał prawie natychmiastowo, a moja fryzura jest zadbana. Włosów na głowie jest dużo więcej, dlatego polecam ten preparat wszystkim osobom, które próbowały już różnych metod i każda z nich okazała się zawodna”,
 • Jacek z Tarnowa: „Na Profolan trafiłem przypadkiem, ponieważ wspomniał mi o nim zadowolony kolega. Produkt spełnił moje oczekiwania. Włosy przestały mi wypadać, a ja odbudowałem swoją pewność siebie. Na co dzień jestem przedstawicielem handlowym i schludna fryzura jest mi bardzo potrzebna, a teraz zapewniłem sobie pełen spokój”,
 • Konrad z Bydgoszczy: „Produkt okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie wiedziałem czemu moje włosy zaczęły wypadać, ale po tej kuracji jestem pewien, że problem już nigdy nie powróci. Profolan zdał egzamin, więc poleciłem go wszystkim swoim kolegom”.

Jak widać opinie o Profolan wspomagającym porost włosów u mężczyzn są bardzo pochlebne. Rozpoczęcie takiej kuracji może zakończyć się wielkim sukcesem, a problem wypadania włosów odejdzie w całkowite zapomnienie. W sieci internetowej znajduje się dużo więcej pozytywnych opinii ze strony zadowolonych użytkowników, więc warto po nie sięgnąć przed rozpoczęciem kuracji i pozytywnie się do niej nastawić.

profolan efekty stosowania

Producent oraz testujący polecają, aby produkt stosować przez okres minimum 3 miesięcy – osoby, które używały go krócej, nie zawsze są zadowolone z osiągniętych rezultatów. Istnieje grupa mężczyzn, która oczekuje znaczących rezultatów w bardzo szybkim czasie. Należy pamiętać o tym, że do osiągnięcia odpowiednich wyników zawsze potrzeba czasu. Producent Profolanu czas ten dokładnie określa, zatem warto o tym pamiętać planując swoją kurację.

opinie o profolan - po zastosowaniu

Opinie dotyczące suplementu Profolan w przytłaczającej większości są pozytywne. Z tego powodu warto po niego sięgnąć, jeśli doskwiera nam problem łysiny lub wypadających włosów. Panowie, którzy stosują go regularnie, szybko zauważają imponujące rezultaty.

wypadanie wlosow przed i po - opinie o profolan

Profolan to bardzo popularny preparat na porost włosów. Idealne rozwiązanie dla osób, które od dłuższego czasu zmagają się z problemem łysienia. Działa szybko oraz, co najważniejsze, bardzo skutecznie. Profolan stymuluje naturalny wzrost włosów. To suplement diety oparty na innowacyjnej formule i sprawdzonym składzie, który nie stwarza zagrożenia dla ludzkiego organizmu. Dzięki niemu można się pozbyć problemu wypadania włosów.

Profolan efekty stosowania suplementu

Profolan to produkt, który w założeniu ma działać nie tylko na porost, kondycję i kolor włosów. Oprócz tego wzmacnia również meszki włosowe. Nieistotne są przyczyny łysienia (wiek, geny, stres). Ten amerykański preparat działa od środka – wpływa na procesy, które zachodzą w ludzkim organizmie.

Nie działa od zewnątrz tak jak popularne szampony i odżywki. Firma produkująca ten specyfik zapewnia, że satysfakcjonujących efektów można się spodziewać już po 90 dniach od rozpoczęcia stosowania. Taki okres czasu związany jest z długością procesu porostu włosów. Jak wiadomo, włosy rosną około 1 cm na miesiąc.

U niektórych mężczyzn już po 6 tygodniach od rozpoczęcia kuracji Profolanem można zauważyć znaczącą różnicę w ilości owłosienia. Są jednak i tacy, którzy na efekty muszą poczekać trochę dłużej. Wszystko uzależnione jest również od tego, w jakim stopniu zaawansowania jest znajdująca się na głowie łysina oraz od ogólnej kondycji naszych włosów.

Należy pamiętać o tym, że włosy, które są zaniedbane lub duża łysina będą wpływały na długość oraz efekty terapii. Nie trzeba się jednak martwić – nawet przy dużej łysinie systematyczne stosowanie Profolanu prędzej czy później przyniesie spodziewane efekty. Najważniejsze jest pamiętanie o odpowiednim dawkowaniu oraz regularność.

Producent oferuje również 90-dniową gwarancję zrealizowanego zakupu – oznacza to, że można zwrócić specyfik. Co najważniejsze: firma nie pyta klientów o to, ile płynu zużyto, oraz z czego wynika rezygnacja ze specyfiku. Każdy klient, który zwróci Profolan, może otrzymać swoje pieniądze z powrotem. Osoby, którym zależy na sprawdzeniu na własnej skórze skuteczności tego suplementu, mogą go przetestować bez żadnych konsekwencji, a w razie niepowodzenia zwrócić go do producenta.

Profolan cena

Opakowanie preparatu zawierające 60 kapsułek, które starczy nam na cały miesiąc, kosztuje 199 złotych. Jest to cena dość wysoka, jednak biorąc pod uwagę oszałamiające efekty, jakie daje regularne stosowanie tego specyfiku, warto zdecydować się na jego zakup.

profolan cena

Stosunek jakości do ceny jest odpowiedni.Polecamy zakupić jeden z pakietów, które oferuje producent (optymalny lub standardowy). Pakiet optymalny zawiera trzy opakowania gratis, zaś standardowy jedno. W ten sposób można oszczędzić od 199 do 600 złotych. Pakiety Profolan są godne zainteresowania. W szczególności w przypadku tych panów, którzy chcą testować specyfik przez dłuższy okres.

Profolan – gdzie kupić?

Profolan jest specyfikiem dostępnym bez recepty. Można się w niego zaopatrzyć wyłącznie w internecie. My polecamy, aby zakupić go na stronie producenta. W ten sposób zyskujemy pewność, że zakupiony przez nas suplement będzie najwyższej jakości. Witrynę Profolanu warto odwiedzać regularnie, ponieważ często organizowane są tam różne ciekawe promocje, które umożliwiają zakup tego suplementu jeszcze taniej niż zwykle.

Z tego linka dostaniesz RABAT oraz dodatkowe opakowanie gratis – tylko do końca miesiąca. Darmowy zwrot do 90 dni – sprawdź teraz !!

Właściciele marki Profolan uczulają, aby nie kupować suplementu od osób postronnych – w internecie można natrafić na podróbki Profolanu, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Profolan skutki uboczne 

Profolan to suplement, który zawiera naturalne składniki. Jak zapewnia producent, dzięki temu jest w 100% bezpieczny dla organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. To prawda – skrzyp polny czy pokrzywa niezwykle rzadko wywołują jakiekolwiek reakcje alergiczne.

Potencjalne znikome reakcje niepożądane mogą być wynikiem przyjmowania tabletek na czczo – warto mieć na uwadze, aby zawsze zażywać lek w trakcie posiłku i popijać go wodą. Nie wolno również łączyć Profolanu z innymi tabletkami – to również może wpłynąć na pojawienie się skutków ubocznych. Jeśli chorujemy na jakiekolwiek schorzenia lub choroby, należy skontaktować się z lekarzem, czy przyjmowane przez nas leki można łączyć z Profolanem.

Łysienie u mężczyzn – dlaczego włosy wypadają ?

Proces wypadania włosów potrafi być bardzo skomplikowany. Łysienie występuje u panów z wielu powodów, m.in. wtedy, gdy dochodzi do podwyższonego poziomu DHT. Główną przyczyną wypadający włosów jest jednak łysienie androgenowe (włosy wypadają z przodu oraz na czubku głowy).

Odnotowuje się, iż występuje to w aż 95 procentach przypadków, zwłaszcza u panów, którzy przekroczyli już 50. rok życia. Rozwiązaniem może okazać się suplement diety Profolan. W ten sposób zadba się o nowe włosy i bujną fryzurę.

Przyczyną wypadających włosów mogą być też rozmaite czynniki środowiskowe. Często łysienie przechodzi z pokolenia na pokolenie, a więc z ojca na syna, itd. Kłopotliwe jest nadmierne palenie papierosów, ale też:

 • grzybica skóry głowy,
 • nadmierna dawka stresu,
 • zmiany hormonalne,
 • niedobór mikroelementów oraz makroelementów,
 • niedobór witamin i minerałów,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • stosowanie niesprawdzonych i niewłaściwych leków.

Nie da się ukryć, że przyczyny łysienia mogą obejmować zróżnicowane kategorie, ale w takiej sytuacji zainteresowani powinni jak najszybciej udać się do doświadczonego specjalisty. W ten sposób można rozpocząć odpowiednią kurację i fachowo zająć się zaistniałym problemem. Pacjent z pewnością wyjdzie na tym bardzo korzystnie i zrozumie, jak wygląda jego sytuacja.

Jak przyspieszyć porost włosów ?

Użytkownicy, którzy wiedzą, jak działa Profolan polecają go swoim znajomym. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ preparat stymuluje porost włosów, a do tego działa błyskawicznie i dostarcza do organizmu niezbędne witaminy i minerały. Wystarczy zażyć 2 kapsułki dziennie i popić je solidną dawką wody.

Najlepiej robić to w trakcie posiłku, np. obiadu. W składzie tego produktu można znaleźć:

 • wyciąg ze skrzypu polnego,
 • pokrzywę,
 • l-cysteinę,
 • wyłącznie naturalne składniki.

Specyfik wzmacnia i regeneruje mieszki włosowe, dlatego działa niezawodnie i cieszy się na rynku bardzo pochlebnymi opiniami. Oczywiście istnieją jeszcze inne sposoby, na które można się zdecydować, jeśli chce się osiągnąć pełen sukces.

Włosy powinny być odżywiane od środka, warto stosować regularne płukanki i właściwe zioła (korzeń łopianu, rozmaryn, skrzyp polny, pokrzywa, kozieradka, żeń-szeń, tymianek, tatarak zwyczajny, czarna rzepa, kocimiętka, podbiał czy też wiesiołek), ale też naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Połączenie tych metod doprowadzi do tego, że na głowie zaczną pojawiać się kolejne włosy.

Przyspieszenie porostu włosów nie jest trudne do zrealizowania, jeśli ktoś dobrze się na tym zna, dlatego warto zgłębić swoją wiedzę i przekazać ją dalej. Dieta powinna być bogata w odpowiednie składniki odżywcze, a nie może w niej zabraknąć przede wszystkim mikroelementów oraz makroelementów.

Profolan działa skutecznie, co jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Pierwsze efekty takiej kuracji można zauważyć po kilkunastu tygodniach stosowania. Z produktu mogą korzystać wszystkie te osoby, które ukończyły 18. rok życia i zauważyły u siebie wypadające włosy, chcąc na to zareagować. To bezpieczny sposób na zahamowanie procesu wypadających włosów.

Polecamy:

Jelly Bear Hair

Hair Care Panda

Vita Hair Man

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *