Spirulin Plus – opinie i recenzja

Ostatnia aktualizacja 19 grudnia 2022

spirulin plus detox

Spirulin plus – detoks i smukła sylwetka

Spirulin plus jest preparatem stworzonym dla zestresowanego, zakwaszonego organizmu. Nieodpowiednia dieta, niedobory mineralne, brak aktywności fizycznej, stres, mała ilość snu, powodują „nie kończące się zmęczenie” i nadprogramowe kilogramy. Kładziesz się zmęczony, rano, wstajesz w niewiele lepszej formie.

Nie masz ochoty na seks, zabawę, masz wrażenie, że każdy dzień jest nudny i taki sam. Nic się nie zmienia pomimo odpoczynku i nadaremnych prób wspomagania suplementami diety. Jeżeli, zauważasz u siebie te objawy, niewykluczone, że jesteś zwyczajnie zatruty! Makdonaldyzacja społeczeństwa, skażone powietrze, smog, potrafią bardzo szybko wywołać objawy, świadczące o rozwoju choroby. Wiedz, że brak detoksu i dalsze egzystowanie w „toksycznej zupie” może prowadzić do rozwoju cukrzycy typu II, miażdżycy, chorób serca, zawału, udaru, nowotworów, choroby Leśniowskiego-Krohna, wrzodziejącego jelita, wrzodów i wielu innych.

Zobacz również ranking tabletek na oczyszczanie organizmu z toksyn

Suplement diety Spirulin plus zawiera bogaty, prozdrowotny skład, którego zadaniem jest pozytywny wpływ na Twój stan zdrowotny, oczyszczenie organizmu, protekcja przed nowotworami i innymi chorobami cywilizacyjnymi, poprawa jakości sylwetki, skóry, cery, kondycji oraz pozyskanie sił witalnych.

Spirulin plus – opinie z forów internetowych

„Ten produkt sprawił, że moja tarczyca przestała ulegać zniszczeniu. Choruję na Hashimoto, było co raz gorzej. Każda wizyta endokrynologiczna wiązała się ze zwiększeniem dawki tyroksyny. Zastanawiałam się, jak ja będę żyła, kiedy dojdzie do tego, że będę połykać tabletkę o największej dawce, a badania znów pokażą niedobór. Właśnie to nakłoniło mnie do kupna Spirulin plus. Zamówiłam i sprawdziłam. Działa! Moja tarczyca podjęła pracę, jest co raz lepiej, dawkę hormonu zminimalizowałam, a wyniki i tak są dobre!” – chwali się 34-letnia Marta. 

„Zmęczenie, balast, słaba kondycja – sama się do tego doprowadziłam! Pracowałam w call center, gdzie o stres nietrudno, szef jest irytujący, przerwę mam krótką, więc w ciągu 5 min muszę coś zjeść. Zawsze kupowałam w hipermarkecie zlokalizowanym tuż obok tanią przekąskę. Nie jadam konkretnych posiłków, bo nie mam rodziny, a sama dla siebie gotować nie będę. Z biegiem czasu miałam bardzo mało siły, dopadła mnie depresja, cały czas mogłabym spać. Teraz już wiem, byłam zakwaszona! Kupiłam Spirulin Plus i wszystko jest po staremu. Jestem zadowolona, ma dużo energii, studiuję, pracuję, jestem z siebie zadowolona – mówi 25-letnia Monika. 

„Miałam brzydką skórę, dużo wyprysków, ogólnie nie podobałam się sobie. Łatwo łapałam grypę, wieczorami szybko padałam jak mucha, po ciężkim dniu pracy. Pomógł mi Spirulin Plus. Stałam się inną osobą, nareszcie mogę robić to co kocham i jakoś wyglądać. Wychodzę do ludzi i czuję się piękna” – cieszy się 27-letnia Agata. 

spirulin plus na detox

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

 

Spirulin plus – skład

 • spirulina
 • chlorella
 • lucerna siewna
 • mniszek lekarski
 • pokrzywa zwyczajna
 • zielona herbata
 • cynk

Zielone związki to przede wszystkim antyoksydanty, dzielnie stawiające czoło wszystkim najgorszym ludzkim chorobom

Spirulina (spirulina arthrospira platensis)

Spirulina to niebieska alga, która obfituje w kwas gamma-linolenowy i witaminy z grupy B. Okazuje się, że związki w niej zawarte wpływają na metabolizm lipidów. Nazwa „spirulina” odnosi się do suchej biomasy sinic, z których pozyskuje się substraty. Szczep Arthrospira to całkowicie bezpieczne bakterie, zbudowane z walcowatych komórek.

Skład biologiczno-chemiczny obejmuje 70% białek i cennych, egzogennych aminokwasów. Ok. 5% składu stanowią tłuszcze – pozytywne glikolipidy, w tym kwasy omega-3 i omega-6, które wzmagają koncentrację i aktywują ważne korowe ośrodki. Innymi słowy, sprawiają, że myślenie staje się łatwiejsze. Spirulina posiada związki, które ułatwiają naprawianie nabytych uszkodzeń DNA. Dzięki temu, możliwe jest, prawidłowe odczytanie wszystkich informacji zapisanych w genach i wykorzystanie ich do stworzenia odpowiedniej substancji. Organizm zażywający spirulinę starzeje się wolniej, cera jest młodsza, ładniejsza, bardziej napięta. Spirulina reguluje ciśnienie krwi i nie dopuszcza do rozwoju blaszki miażdżycowej.

Chlorella

Chlorella to glon, należący do zielenic, bytujących w wodach słodkich. Chlorella zawiera ogromną ilość chlorofilu – zielonego barwnika fotosyntetycznego, który bardzo silne właściwości przyciągania rodników wodorotlenkowych. Wolne rodniki mogą mocno narozrabiać w organizmie, powodując m.in. nowotwory, suchą skórę, choroby z autoagresji. Antyosydanty, zwłaszcza te silne, jak. np. chlorofil, działają na nie neutralizująco, ponieważ przyciągają je znacznie silniej, niż np. tłuszcze obecne w naszych błonach komórkowych.

Lucerna siewna

Lucerna jest bogatym źródłem polifenoli, antocyjanów, alkaloidów i saponin. Każda młoda zielona roślina je posiada, a wszystko po to, by obronić się przed szkodliwym działaniem bakterii czy grzybów. Związki dobroczynne posiadają jedną, tak skonstruowaną część łańcucha, która jest w stanie wejść w odpowiedni element pisanego im receptora, i w ten sposób wywołać konkretną reakcję. Okazuje się, że ta, kluczowa część pasuje m.in do fragmentów błon komórkowych bakterii. Aktywując odpowiednie receptory, włączone zostają enzymy bakteryjne, które rozkładają ich błonę. Dochodzi więc, do autolizy bakterii. Wniosek? Wszystkie wymienione powyżej związki, mają działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Doskonale wpływają na hamowanie chorób autoimmunologicznych, które powstają wtedy, gdy, limfocyty i makrofagi bezsensownie poczynają niszczyć tkanki własnego organizmu. Polifenole skutecznie hamują ich napływ i wzmacniają ściany komórkowe. Blaszka miażdżycowa nie ma prawa rozwijać się, a ryzyko zawału serca czy udaru, natychmiast spada.

Mniszek lekarski

Mniszek lekarski zawiera szereg związków, propagujących komórki wątroby (hepatocyty) do regeneracji. Wątroba jest narządem „uderzeniowym”, ponieważ każda toksyna dostająca się do naszego organizmu, uderza bezpośrednio w wątrobę. Wraz z wiekiem, może zatem pojawić się stłuszczenie bądź marskość. Dzieje się tak wtedy, gdy na skutek zablokowania odpływu, żółć gromadzi się w wybranych kompartmentach, a w hepatocytach gromadzą się materiały zapasowe, które przyjmujemy w nadmiernych ilościach. Komórki wątrobowe mogą nagromadzić naprawdę spore ilości tłuszczu! To jest proces patologiczny, prowadzący do doszczętnego zniszczenia tego narządu! Mniszek lekarski, protekcyjnie działa na drogi żółciowe, pęcherzyk żółciowy i wątrobę. Blokując odpowiednie enzymy, uniemożliwia rozwój stłuszczenia.

Pokrzywa zwyczajna

Jest bogatym źródłem krzemionki, manganu, witamin, żelaza, które odżywiają wszystkie twory skórne, takie jak włosy czy paznokcie oraz poprawiają jakość kolagenu, który buduje chrząstki, stawy i skórę. Niestety, kolagen wraz z wiekiem, ulega licznym przemianom, które sprawiają, że skóra poczyna się marszczyć, a stawy tracą na jakości. Krzem, mangan, fosfor, znacznie odżywiają tkankę kostną i łączną, poprawiają jakość kolagenu, odżywiają komórki i tkanki. Żelazo wspomaga krew, umożliwia prawidłowe wiązanie tlenu do hemu – czerwonego barwnika, zawartego w erytrocytach – krwinkach czerwonych.

Zielona herbata

Zielona herbata zawiera katechiny, wpływające na rozkład tkanki tłuszczowej. Polifenole wyekstrahowane z zielonej herbaty, tworzą stałe związki z wolnymi rodnikami, powodując odtrucie organizmu. Katechiny zapobiegają też wytwarzaniu enzymów trawiennych typu lipazy trawienne, które powodują zahamowanie trawienia lipidów. Tym samym nie ulegają one trawieniu, tłuszcze nie wchłaniają się. Zielona herbata pozytywnie działa nie tylko na trawienie, ale i na odchudzanie! Okazało się, że suplementacja katechinami zapobiega rozwojowi hipercholesterolemii i hiperlipidemii.

Cynk

Cynk obecny jest w enzymach odpowiadających za prawidłowy przebieg odczytywania informacji genetycznych. Działa antynowotworowo, sprzyja procesom gojeniowym, działa antyzapalnie i bakteriobójczo. Jego niedobór może powodować załamanie homeostazy, niszczenie włosów, skóry, paznokci.

Spirulin plus – cena

Cena odkwaszenie organizmu jest najwyższa! Chodzi w końcu o Twoje życie i zdrowie! Proponujemy Ci 3 różne wersje zakupu. Pojedyncze opakowanie kapsułek, wystarczające na miesiąc kuracji odtruwającej, kosztuje 169 zł. Jeśli, skorzystasz z zestawu na 3 miesiące, zapłacisz 338 zł. Jeśli, zdecydujesz się na pół roczne stosowanie, zapłacisz jedynie 507 zł.

spirulina plus cena

Spirulin plus – efekty

Pierwsze efekty zauważysz po 3-4 tygodniach stosowania. Efekt optymalny zauważysz po ok. 3 miesiącach, a rezultaty wysokie, po pół rocznej kuracji. Zażywanie suplementy wiąże się z:

 • zniwelowanie zmęczenia
 • przyrost sił witalnych
 • lepsza kondycja włosów, skóry, paznokci
 • lepsza odporność
 • zniwelowanie dolegliwości ze strony jelit, wątroby, pęcherzyka żółciowego
 • spadek cholesterolu
 • obniżenie ryzyka zawału serca, udaru
 • lepsza koncentracja, pamięć
 • lepszy nastrój
 • ochrona przed nowotworami
 • możliwe zahamowanie rozwijającego się raka
 • utrata zbędnych kilogramów
 • zmniejszenie apetytu

Jak stosować spirulin plus ? Najlepiej 2 kapsułki dziennie w przypadku zakwaszenia organizmu, żeby osiągnąć równowagę kwasowo zasadową. Spirulin Plus to preparat, który zwiększa witalność organizmu i umożliwia pozbycie się nadmiaru wody.

Spirulin plus – skutki uboczne

Nie obserwuje się żadnych efektów niepożądanych, co nie zmienia faktu, że osoby uczulone na którykolwiek składnik, nie powinny przyjmować preparatu. Kobietom ciężarnym i karmiącym, zalecamy skonsultować się z lekarzem.

Spirulin plus – dawkowanie

Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej rano, popić ok. 300 ml wody. Dla maksymalnego efektu, można przyjmować 2 kapsułki na dzień, jednak, nie więcej.

Spirulin plus – gdzie kupić?

spirulin plus na detox

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Najlepiej zamówić produkt bezpośrednio ze strony producenta. Tylko wtedy, wiesz co kupujesz, masz pewność, że połykasz zdrowie zamknięte w kapsułce. Ponieważ, Spirulin Plus cieszy się bardzo dobrymi opiniami, nie brakuje na rynku fałszywek. Aby, mieć pewność, kup u producenta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *