Vita Hair Man – opinie, cena, efekty

Ostatnia aktualizacja 11 stycznia 2022

vita hair man opinie

Vita Hair Man – skuteczne rozwiązanie problemu wypadania włosów

Vita Hair Man to preparat w postaci tabletek na porost włosów. Zawiera on specjalnie dobraną mieszankę składników na włosy. Głównym zadaniem, jakie postawili sobie producenci VitaHairMan, było opracowanie preparatu, który pobudzałby włosy do wzrostu, hamował ich wypadanie, generalnie odżywiał włosy i skórę głowy, a jednocześnie by robił to wszystko w sposób bezpieczny dla użytkownika. Możemy powiedzieć, że te wszystkie założenia udało się zrealizować i powstał skuteczny i bezpieczny produkt.

Każdy ze składników Vita Hair Man spełnia określone, różne funkcje i w różny sposób wpływa na stan włosów i skóry głowy. Włosy zostają pobudzone do wzrostu, rosną szybciej, nie wypadają, przez co jest ich wizualnie o wiele więcej. Ich wzrost zostaje pobudzony nawet w tych miejscach, które do tej pory były łyse. Włosy stają się mocniejsze, wyglądają lepiej, nie łamią się i zyskują naturalny blask. Także skóra głowy odczuwa pozytywne zmiany.

VitaHairMan – skład

Jakie konkretnie składniki odpowiadają za tak dobre efekty VitaHairMan?

Kolagen – to jeden z głównych budulców naszego organizmu, występuje np. w kościach, chrząstkach stawowych i oczywiście włosach. To kolagen w dużej mierze odpowiada za ich dobry wygląd. Pozwala im zdrowo rosnąć, a także hamuje ich wypadanie. Dzięki temu włosów jest o wiele więcej i są o wiele bardziej gęste. Kolagen zastosowany w produkcie to wysokiej jakości kolagen z ryb morskich. Ten wybór był podyktowany bardzo dobrą przyswajalnością tego rodzaju kolagenu i jego znakomitymi właściwościami. Dobra przyswajalność to po prostu lepsze działanie.

Witamina C – każdy chyba ją kojarzy jako środek wspomagający odporność, ale już o wiele mniej osób zdaje sobie sprawę, jak jest ona ważna dla skóry głowy i włosów. Po pierwsze: dzięki niej produkcja kolagenu przebiega w organizmie w prawidłowy sposób. Po drugie: witamina C troszczy się o naczynia krwionośne. Lepszy przepływ krwi sprawia, że skóra głowy i cebulki na bieżąco dostają multum ważnych substancji odżywczych, co tylko poprawia stan włosów i sprawia, że rosną one zdrowsze.

Keratyna – tutaj wystarczy powiedzieć, że keratyna to główny składnik, z którego zbudowane są włosy. Jeśli więc jest jej odpowiednia ilość to włosy są mocne, odporne na łamanie i wypadanie.

długie gęste włosy

Witamina E – działa trochę podobnie do witaminy C, ponieważ także polepsza ukrwienie skóry oraz poszerza naczynia krwionośne. To prowadzi do lepszego odżywienia włosów. Ich blask, regeneracja i zdrowy wygląd to kolejne zalety stosowania tej witaminy.

Cynk – warto dbać o poziom tego pierwiastka, ponieważ jego niedobór to prosta droga do wypadania włosów. Ma on także wiele innych zalet: np. wpływa na tworzenie się keratyny i reguluję pracę gruczołów łojowych. Ma bardzo korzystny wpływ na wzrost włosów.

Selen – kolejny bardzo ważny pierwiastek. Jego zbyt niski poziom prowadzi do szybszego łamania włosów i wypadania. Jeśli zatem chcesz, żeby Twoje włosy były mocne i gęste to selen jest niezbędny w Twojej diecie. Do tego ten minerał dba o nawilżenie, sprężystość i elastyczność włosów.

Biotyna – w zgodnej opinii fachowców to absolutna podstawa dobrego stanu włosów. Biotyna jest nośnikiem siarki i dostarcza ją do włosów, w ten sposób je po prostu buduje. Do tego przyśpiesza szybkość wzrostu włosów. Wpływa też na cebulki i maksymalnie je odżywiając, pobudza je do produkcji włosa.

Jak widać, każdy ze składników spełnia w preparacie określone zadania. Ich zawartość również jest dobrana w odpowiedni sposób – każda z witamin na porost włosów i każdy z minerałów pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania, a kolagenu z ryb morskich jest aż 400 mg.

vita hair man cena

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

VitaHairMan – opinie klientów potwierdzają działanie

Jak wyglądają w praktyce efekty stosowania VitaHairMan? Najlepiej oddać głos osobom, które najlepiej znają ten produkt z długiego stosowania.

„Zacząłem łysieć po 40. Normalna sprawa. Nie byłem przecież pierwszym facetem, który miał taki problem. Na początku próbowałem się nie przejmować. Z czasem jednak myśl o tym, że wypadają mi włosy zaczęła mi dokuczać, jak męczący i drażniący kamień w bucie. Stawało się to nawet taką trochę moją obsesją. Po prostu musiałem coś z tym zrobić. Z pomocą przyszedł internet, gdzie na różnych forach mężczyźni tacy jak ja dzielili się swoimi sposobami. Kilku z nich polecało VitaHairMan. Poczytałem, posprawdzałem i… co szkodziło mi spróbować? W końcu skład był naturalny, najwyżej straciłbym trochę pieniędzy i czasu.

Moje obiekcje okazały się zupełnie niepotrzebne. Po ok. 2 tygodniach zobaczyłem, że moje włosy wyglądają inaczej, że stały się jakieś takie błyszczące i lśniące. Jak je pociągnąłem ręką, to też nic nie zostało w dłoni, więc na pewno były mocniejsze. I najlepsze: po 3 tygodniach zauważyłem, że w przerzedzonych miejscach pojawia się meszek, czyli nowe włosy! Wszystko się bardzo fajnie zagęściło, a moje włosy wróciły do stanu z mojej młodości. Do tej pory jestem zachwycony, a VitaHairMan jest ze mną. Mogę więc polecić te kapsułki każdemu facetowi.”

Zbyszek, 42 lata

„Wiem, że są peruki, przeszczepy włosów itd., ale to nie dla mnie. Peruka? Wstyd. Przeszczep? No jednak za drogi. Tabletki i kapsułki? O, już lepiej, to coś dla mnie. Z kilku środków, które stosowałem, tylko VitaHairMan dał mi takie wyniki, jakich chciałem. Reszta tych preparatów? Wstyd powiedzieć, pieniądze wyrzucone w błoto, a nazwy z litości pominę. Vitahairman za to działa tak, jak obiecuje. Czyli włosy rosną szybciej, są mocne, no i rosną tam gdzie jeszcze niedawno było łyso. Nie wiem co tu jeszcze więcej można dodać: łyka się łatwo, wystarczy popić wodą, skład jest naturalny.”

Marek, 37 lat

„Działa, nie po pierwszym dniu, bo musi dojść do kumulacji tych wszystkich składników w organizmie, żeby efekty były widoczne. Ale na pewno będziecie zadowoleni.”

Antoni, 50 lat

wypadanie włosów tabletki

przed po stosowaniu tabletek na wypadanie włosów

vita hair man efekty po stosowaniu

Stosowanie preparatu na porost włosów

VitaHairMan powinien być stosowany 2 razy na dzień po jednej kapsułce, czyli np. jedna rano i jedna wieczorem. Wtedy dostarczamy do organizmu optymalne dawki substancji aktywnych. Bardzo ważna jest regularność. Jeśli będziemy zapominać o VitaHairMan, brać go raz na jakiś czas, to nie ma co spodziewać się rewelacyjnych wyników. Jeśli stosowanie będzie regularne to pierwsze pozytywne zmiany można zauważyć już nawet po kilkunastu dniach.

VitaHairMan cena

Na oficjalnej stronie produktu dostępne są 3 różne opcje zamówienia. W 2 mamy dodatkowe darmowe opakowania, czyli np. kupując 2 opakowania, jedno dodatkowe dostajemy jako gratis. To większa oszczędność, dobry wybór przy dłuższej kuracji albo przy zamówieniu na kilka osób. W największym pakiecie możemy zyskać nawet 3 opakowania w prezencie. A jeśli chcemy po prostu przetestować produkt to zawsze możemy wybrać jedno opakowanie – bez żadnych bonusów, zwłaszcza, że cena (169 zł) jest mniejsza niż wielu konkurencyjnych produktów.

bujna fryzura

VitaHairMan bezpieczeństwo

Do stworzenia formuły preparatu wykorzystano naturalne składniki. Są one doskonale znane ze swojego bezpieczeństwa, więc nie ma co się obawiać wystąpienia skutków ubocznych. Oczywiście jak zawsze uważać powinny osoby mające alergię na któryś ze składników np. na ryby.

Vita Hair Man – gdzie kupić ?

vita hair man cena

UWAGA
Specjalna Promocja: Odbierz 3 opakowania gratis + zwrot pieniędzy w przypadku
niezadowolenia z produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA DNIA

Aby uniknąć zakupu podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.
W VitaHairMan najlepiej zaopatrzyć się na oficjalnej stronie produktu. Wtedy mamy pewność, że nie nadziejemy się na podróbkę, a otrzymamy dokładnie taki produkt, jakiego oczekujemy. Tam też możemy skorzystać z opisanych wyżej rabatów.

Sprawdź opinie o:

Jelly Bear Hair

Hair Care Panda

Profolan

3 thoughts on “Vita Hair Man – opinie, cena, efekty

  1. Nic dodać, nic ująć. Wyczerpująca recenzja. Jest sporo takich środków na rynku i mi się wydaje, że vita hair man jest najbardziej sensowny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *