Whitify Carbon pasta wybielająca zęby – opinie, cena, efekty

Ostatnia aktualizacja 3 marca 2022

whitify carbon opinie

Co to jest Whitify Carbon i jak działa ?

Whitify Carbon jest to pasta wybielająca, której głównym składnikiem aktywnym jest węgiel. Chociaż kompleksowo zajmuje się ona pielęgnacją zębów, to jednak jej najważniejszym zadaniem jest ich wybielenie. Węgiel sprawia, że pasta ma czarną barwę, ale także to on odpowiada za jej działanie wybielające. Z Whitify Carbon korzysta się tak jak z każdej inne pasty. Można nią codziennie myć zęby. Co ważne, Whitify Carbon jest sposobem na proste wybielenie uśmiechu, bez konieczności użycia specjalnych narzędzi.

Do jej aplikacji wystarczy klasyczna szczoteczka. Podczas korzystania z Whitify Carbon nie trzeba także zrezygnować z herbaty, kawy tudzież wina. Powstające przez te napoje przebarwień, produkt Whitify Carbon pozbywa się na bieżąco, a także zabezpieczana przed powstawaniem następnych zanieczyszczeń. Pasta z węglem aktywnym jest świetnym rozwiązaniem dla palaczy, którzy nie są w stanie zrezygnować ze swojego nałogu.

U takich osób widać nieestetyczny nalot na płytce nazębnej. Whitify Carbon polecany jest także wszystkim tym, którzy chcą ochraniać jamę ustną przed gromadzeniem się kamienia nazębnego i próchnicą. Cechą charakterystyczną Whitify Carbon jest jej specyficzny, czarny kolor. Węgiel znajdujący się w tym produkcie doskonale absorbuje zanieczyszczenia oraz nalot, eliminując przebarwienia.

Co ważne, pozostawia szkliwo w nienaruszonym stanie i jest polecany osobom o wrażliwych zębach. Regularne korzystanie z pasty Whitify Carbon sprawi, że uśmiech stanie się w krótkim czasie dużo bielszy, a po pewnym czasie przebarwienia całkowicie znikną. Oprócz tego propozycja ta zawiera wiele naturalnych składników, które świetnie wspierają ochronę zębów oraz jamy ustnej.

Jaki jest skład Whitify Carbon?

Głównym składnikiem Whitify Carbon jest węgiel. To związek organiczny o odpowiednio dobranym stężeniu oraz wielkości cząstek, nie jest to więc zwykły węgiel. Odpowiednio przygotowany składnik skuteczne usuwa kamień nazębny i nawet te utrwalone przebarwienia z powierzchni zębów. Węgiel aktywny wykazuje się ogromną efektywnością w pochłanianiu wszelkich napotkanych zanieczyszczeń. Prowadzi on do stopniowego zanikania zmian barwnikowych.

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz

Następnym składnikiem Whitify Carbon jest uwodniona krzemionka. Odpowiada ona za ścieranie z powierzchni zębów osadów, a co za tym idzie, poleruje je i dokładnie oczyszcza. W składzie Whitify Carbon obecny jest również ksylitol, którego zadaniem jest eliminacja bakterii oraz grzybów, a także ochrona przed próchnicą. Kolejnym elementem jest chloroheksydyna, czyli substancja, której celem jest dbanie o zdrowie dziąseł, a także przeciwdziałanie płytce bakteryjnej i kamieniowi nazębnemu. Dodatkiem jest również wyciąg z sosny śródziemnomorskiej o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym oraz mentol o właściwościach odświeżających oddech i orzeźwiających. Skład pasty Whitify Carbon jest prosty i skuteczny. Warto podkreślić, że dba ona o zęby w sposób kompleksowy. Naprawia niedoskonałości, sprawia, że zęby są białe, lśniące i gładkie.

 Jak stosować Whitify Carbon ?

Pastę Whitify Carbon należy używać w taki sam sposób, jak zwykle produkty do mycia zębów. A więc można nią szczotkować uzębienie dwa razy dziennie lub częściej. 

Jakie są efekty stosowania Whitify Carbon?

  • wybielenie zębów, eliminacja przebarwień po papierosach, kawie i alkoholu,
  • ochrona szkliwa zębów,
  • ochrona przed próchnicą,
  • świeży oddech,
  • zabezpieczenie szkliwa przed kolejnymi przebarwieniami,
  • lśniące i gładkie zęby.

Dlaczego warto go wybrać ?

Pasta wybielająca Whitify Carbon jest prawdziwym hitem na rynku produktów do pielęgnacji zębów. To jedyny w swoim rodzaju produkt, którego działanie nastawione jest przede wszystkim na wybielenie uzębienia. Whitify Carbon została stworzona z najwyższej jakości składników, a najważniejszym z nich jest węgiel, o udowodnionych właściwościach wybielających. Co ważne, pasta jest łagodna dla szkliwa i nie powoduje nadwrażliwości zębów. Delikatnie usuwa z nich przebarwienia i przeciwdziała odkładaniu się kamienia nazębnego. Zaletą Whitify Carbon jest to, że efekty zauważalne są już po pierwszy zastosowaniu. To sposób na bezpieczne wybielenie zębów. Pasta nie zawiera w składzie fluoru, którego nadmiar jest szkodliwy. To unikalna formuła, która regularnie stosowana umożliwia utrzymanie naturalnej bieli zębów.

Czy produkt jest bezpieczny i czy występują skutki uboczne ?

Produkt Whitify Carbon jest całkowicie bezpieczny, również dla wrażliwych zębów. Znajdują się w nim specjalnie wyselekcjonowane składniki gwarantujące jak najlepsze efekty bez skutków ubocznych.

Jakie są opinie na forum i w Internecie o Whitify Carbon?

Działanie pasty Whitify Carbon zostało sprawdzone przez wiele osób. Według użytkowników produktu Whitify Carbon jest świetnym sposobem na szybkie, bezpieczne i niedrogie wybielenie zębów. Recenzje dotyczące pasty wskazują, iż okazuje się ona skuteczna w usuwaniu nawet trudnych przebarwień. Większość opinii dotyczących Whitify Carbon jest pozytywnych. Preparat doceniają również stomatolodzy. Wśród opinii możemy przeczytać:

„Porzuceniu palenia moje zęby wyglądały fatalnie. Wiele lat tego nałogu doprowadziło do licznych, nieestetycznie wyglądających przebarwień. Boję się chodzić do dentysty, więc zdecydowałam się na prostszy sposób ich wybielenia. Zakupiła Whitify Carbon i wcale nie żałuje. Rodzina już zauważyła w moim uśmiechu pierwsze zmiany, zresztą ja też je widzę. Jestem zadowolona z działania pasty i na razie, nie zamienię ją na żadną inną”.

„Jak dotąd, Whitify Carbon jest moją ulubioną pastą i prawdziwym faworytem. Używałem różnych środków wybielających i nie widziałem właściwie żadnych rezultatów. Często piję kawę i niestety odbija się to na wyglądzie moich zębów. Do tego dochodzi jeszcze od czasu do czasu alkohol. Używam pasty Whitify Carbon od kilku tygodni i faktycznie moje zęby wydają się bielsze i zdrowsze. Polecam!”.

Gdzie kupić i jaka jest cena Whitify Carbon?

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz

Whitify Carbon jest produktem, którego można zakupić na oficjalnej stronie internetowej jego producenta. Organizuje on często atrakcyjne promocje jak gratisy i zniżki przy zakupie większej ilości opakowań. Przy zakupie jednej pasty należy za nią zapłacić 139 zł.

Zobacz również:

Ibright
Whitify Strips
Happy Smile
Whitify

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *