Whitify na Wybielanie Zębów – opinie, cena, efekty, skład

Ostatnia aktualizacja 3 marca 2022

Whitify opinie

Co to jest i jak działa Whitify?

Whitify jest to specjalny zestaw wybielający zęby z lampą LED, przeznaczony do domowego użytku. Skrupulatnie dobrane składniki aktywne zapewniają uzyskanie białych zębów w bardzo szybkim czasie. Co ważne, są one łagodne dla dziąseł.

System wybielający Whitify dedykowany jest osobom, którym zależy na poprawie wyglądu uśmiechu, bez konieczności wydawania wielu pieniędzy na drogie zabiegi u stomatologa Jest to świetna alternatywa dla tego rodzaju zabiegów i osób, dla których wizyta u dentysty wiąże się z ogromnym stresem. Whitify to tańsza metoda, gwarantująca śnieżnobiały uśmiech. Za działanie Whitify odpowiadają dwa jego główne elementy, czyli żel wybielający i lampa LED.

Urządzenie emitujące światło pozwala na przyspieszenie efektów działania składników aktywnych żelu i zmaksymalizowanie ich działania. Tego rodzaju światło jest chętnie stosowane przez dentystów. Whitify umożliwia skorzystanie z jego rewelacyjnego działania również w domowym zaciszu. Działa ono w sposób bezpośredni na szkliwo, a dokładnie na jego zewnętrzną warstwę, wraz z właściwościami żelu umożliwia otrzymanie zdumiewająco dobrych rezultatów. Stosowanie żelu jest w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Jego formuła została opracowana na bazie naturalnych, roślinnych składników.

W żelu Whitify nie ma fluoru, szkodzącego zwłaszcza w nadmiernych ilościach. Producent zestawu Whitify zaleca, aby stosować go przez 6 dni, wykonując zabiegu trwające 30 minut. W ten sposób uzyska się najlepsze efekty. Po Whitify nie mogą sięgnąć osoby posiadające korony zębowe czy aparat korekcyjny.

Z czego się składa Whitify?

System wybielający Whitify składa się z:

1. Specjalnego żelu oczyszczającego.

Nowoczesny żel wybielający nie zawiera w składzie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, które mogłyby niszczyć szkliwo. Whitify to produkt z bezpiecznym składem. Żel zawiera dokładnie przetestowane substancje, które mają jedynie pozytywny wpływ na zdrowie zębów. W składzie znajduje się między innymi nadtlenek wodoru. Substancja ta używana jest on dawna jako środek wybielający zęby i usprawniający utlenianie się gromadzących ich powierzchni barwników. Następny składnikiem żelu Whitify jest wyciąg z aloesu. Charakteryzuje się on działaniem oczyszczającym zęby z zalegającej płytki nazębnej, ponadto pomaga w leczeniu stanów zapalnych i podrażnień. W składzie produktu znajduje się też sok z granatu, który tak samo, jak aloes, ochrania przed bakteriami. Ostatnim składnikiem Whitify jest odświeżający mentol.

2. Elastycznej nakładki na zęby, na którą należy przed użyciem zaaplikować żel.

3. Lampy LED zwiększającej skuteczność żelu.

4. Zestawu tubek zawierających specjalny żel wybielający.

5. Wzornika odcieni zębów, za pomocą którego można dostosować stopień ich wybielenia, do tego pożądanego.

6. Dokładnej instrukcji obsługi.

Jak stosować Whitify?

Przed wykonaniem zabiegu należy dokładnie wymyć i wypłukać zęby. Następnie należy połączyć ze sobą lampkę LED oraz nakładkę do wybielania zębów, po czym umieścić żel wybielający na nakładce. W zupełności wystarczy 1/4 tubki żelu na jeden zabieg. Musi on dobrze pokryć dziąsła. Przygotowaną nakładkę umieszczamy na zębach i włączamy urządzenie. Zabieg powinien trwać ok. 30 minut, oczywiście w tym czasie można wykonywać pewne czynności. Po ukończonym czasie należy zdjąć nakładkę i wymyć zęby. Należy też pamiętać o wyczyszczeniu elastycznej części nakładki.

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz

Jakie są efekty stosowania Whitify?

Dzięki, systemowi Whitify można radykalnie rozjaśnić zęby, a także usunąć z nich wszelkie nieestetyczne zabarwienia, naloty od kawy czy papierosów. Produkt pozwala zażegnać problem z ciemnym czy żółtym odcieniem szkliwa. Żel Whitify wybiela zęby w sposób bezpieczny dla szkliwa, ponadto usuwa kamień nazębny i przeciwdziała jego pojawianiu. Otacza zęby barierą ochronną, zapobiega rozwojowi próchnicy i gwarantuje świeży oddech.

Dlaczego warto go wybrać ?

Produkt Whitify daje bardzo szybkie efekty, poza tym jest skuteczniejszy, aniżeli zwykłe pasty wybielające. Należy też podkreślić, że to tańsza metoda na śnieżnobiały uśmiech od zabiegów wybielających w gabinetach dentystycznych. Wybielanie szkliwa z użyciem Whitify nie powoduje uczucia dyskomfortu i jest całkowicie bezpieczne. Zestaw Whitify efektywnie rozjaśnia całe łuki zębowe, jak i pojedyncze zęby. Do uzyskania rewelacyjnych efektów wystarczy tylko 6 dni stosowania go w sesjach po 30 minut. Dużą zaletą żelu Whitify jest to, że nie tylko nadaje zębom piękny biały kolor, ale także o nie dba i chroni.

Czy produkt jest bezpieczny i czy występują skutki uboczne ?

Korzystanie z systemu wybielającego Whitify nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Produkt jest w 100 procentach bezpieczny dla zdrowia człowieka i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Skład żelu został dokładnie przetestowany i co ważne, jest polecany nawet do zębów wrażliwych.

Jakie są opinie na forum i w Internecie o Whitify?

System wybielający Whitify został sprawdzony przez wielu użytkowników, którzy byli zadowoleni z jego skuteczności. W Internecie zamieszczonych jest wiele korzystnych opinii dotyczących działania Whitify.

„Moje zęby od picia kawy mają niestety brzydkie żółte naloty. Zawsze się nich bardzo wstydziłam, a zwykle pasty wybielające nie były w stanie mi pomóc. Koleżanka poleciła mi zestaw Whitify. Nie byłam przekonana, ale zaryzykowałam! Przez 6 dni wykonywałam zabiegi zgodnie z zaleceniami producenta i faktycznie, moje zęby wyglądają o niebo lepiej! Są w końcu białe i znikły z nich nieestetyczne żółte przebarwienia„.

„Mam bardzo wrażliwe zęby, więc nie każda pasta może być przeze mnie stosowana. Chciałem wybielić zęby, po konsultacji ze stomatologiem polecił mi on Whitify. Po paru dniach różnica w ich wyglądzie była zdumiewająca. Co ważne, żel okazał się dla mojego szkliwa w pełny bezpieczny”.

Gdzie kupić i jaka jest cena Whitify?

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz

Zestaw Whitify można zakupić tylko i wyłącznie na stronie oficjalnego producenta. Zakup bezpośrednio od producenta jest gwarancją otrzymania oryginalnego produktu, który spełni swoje zadanie. Whitify kosztuje 169 złotych wraz z dostawą. Warto podkreślić, że jest to rozwiązanie o wiele tańsze, aniżeli wizyta w gabinecie stomatologicznym.

Zobacz również:

Ibright
Whitify Strips
Happy Smile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *