Whitify System – opinie, cena, efekty, skład – zestaw do wybielania zębów

Ostatnia aktualizacja 29 stycznia 2023

Whitify opinie

Co to jest i jak działa Whitify – zestaw do wybielania zębów?

Whitify jest to specjalny zestaw rozjaśniający z lampą LED, przeznaczony do domowego użytku. Skrupulatnie dobrane składniki aktywne zapewniają uzyskanie białych zębów w bardzo szybkim czasie. Co ważne, są one łagodne dla dziąseł.

System wybielający Whitify dedykowany jest osobom, którym zależy na poprawie wyglądu uśmiechu, bez konieczności wydawania wielu pieniędzy na drogie zabiegi u stomatologa Jest to świetna alternatywa dla tego rodzaju zabiegów i osób, dla których wizyta u dentysty wiąże się z ogromnym stresem.

Środek ten to tańsza metoda, gwarantująca śnieżnobiały uśmiech. Za działanie środka odpowiadają dwa jego główne elementy, czyli żel i lampa LED, dzięki którym proces wybielania jest szybki i efektywny. Urządzenie emitujące światło pozwala na przyspieszenie efektów działania składników aktywnych żelu i zmaksymalizowanie ich działania.

Tego rodzaju światło jest chętnie stosowane przez dentystów. Produkt umożliwia skorzystanie z jego rewelacyjnego działania również w domowym zaciszu. Działa ono w sposób bezpośredni na szkliwo, a dokładnie na jego zewnętrzną warstwę, wraz z właściwościami żelu umożliwia otrzymanie zdumiewająco dobrych rezultatów.

Stosowanie żelu jest w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Jego formuła została opracowana na bazie naturalnych, roślinnych składników. W żelu nie ma fluoru, szkodzącego zwłaszcza w nadmiernych ilościach.

Producent zestawu Whitify zaleca, aby stosować go przez 6 dni, wykonując zabiegi trwające 30 minut. W ten sposób uzyska się najlepsze efekty. Po środek nie mogą sięgnąć osoby posiadające korony zębowe czy aparat korekcyjny. Preparat nie niszczy szkliwa zębów jest bezpieczny w stosowaniu.

Co zawiera zestaw Whitify?

System składa się z:  

1. Specjalnego żelu oczyszczającego. Nowoczesny żel nie zawiera w składzie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, które mogłyby niszczyć szkliwo. Whitify to produkt z bezpiecznym składem. Żel zawiera m.in dokładnie przetestowane substancje jak np. dodatek naturalnych ekstraktów, które mają jedynie pozytywny wpływ na zdrowie zębów.

W składzie znajduje się między innymi nadtlenek wodoru, który gwarantuje śnieżną biel i redukuje nadwrażliwość. Substancja ta używana jest on dawna jako środek rozjaśniający zęby i usprawniający utlenianie się gromadzących ich powierzchni barwników. Następny składnikiem żelu Whitify jest wyciąg z aloesu.

Charakteryzuje się on działaniem oczyszczającym zęby z zalegającej płytki nazębnej, ponadto pomaga w leczeniu stanów zapalnych i podrażnień. Sok z liści aloesu potęguje efekty wybielania.

W składzie produktu znajduje się też sok z granatu, który tak samo, jak aloes, ochrania przed bakteriami. Wyciąg z liści aloesu czy ekstrakt z nasion granatu chronią zęby przed bakteriami. Ostatnim składnikiem Whitify jest odświeżający mentol, który odświeża oddech.

2. Elastycznej nakładki na zęby, na której należy przed użyciem umieścić niewielką ilość żelu.  

3. Lampy LED, która aktywuje składniki żelu;  

4. Zestawu tubek zawierających specjalny żel;  

5. Wzornika odcieni zębów, za pomocą którego można dostosować stopień ich wybielenia, do tego pożądanego.

6. Dokładnej instrukcji obsługi.   Lampę i nakładkę na zęby trzeba oczywiście regularnie czyścić i pielęgnować. Wystarczy 6 dni i 5 prostych korków, by cieszyć się śnieżnobiałymi zęba

Jak stosować Whitify?

Przed wykonaniem zabiegu należy dokładnie wymyć i wypłukać zęby. Następnie należy połączyć ze sobą lampkę LED oraz elastyczną protezę do rozjaśniania zębów, po czym umieścić żel wybielający na nakładce. W zupełności wystarczy 1/4 tubki żelu na jeden zabieg.

Musi on dobrze pokryć dziąsła. Przygotowany zestaw umieszczamy na zębach i włączamy urządzenie. Trzymaj nakładkę w ustach tak, by Ci nie przeszkadzała. Czas trwania sesji to ok. 30 minut, oczywiście w tym czasie można wykonywać pewne czynności jak np. pracować przy komputerze.

Po ukończonym czasie należy zdjąć elastyczną protezę i wymyć zęby. Należy też pamiętać o wyczyszczeniu elastycznej części protezy. Whitify system pomoże nam zadbać o pełne zdrowie jamy ustnej.

Możemy rozjaśnić kolor zębów o 4-5 tonów i sprawdzać efekty na dołączonym do opakowania wzorniku. Efekty stosowania Whitify są zauważalne już po około 3 – 4 dniach regularnego stosowania. Nie zaleca się by przedłużyć proces wybielania. Jeśli chcemy uzyskać więcej informacji, warto z nimi zapoznać się na oficjalnej stronie producenta.

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz

Jakie są efekty stosowania Whitify?

Dzięki, produktowi można radykalnie rozjaśnić zęby, a także usunąć z nich wszelkie nieestetyczne zabarwienia, naloty od kawy czy papierosów. Produkt pozwala zażegnać problem z ciemnym czy żółtym odcieniem zębów.

Jeśli chodzi o efekty wybielania, to z pewnością nas one nie rozczarują. Zestaw wybielający zęby robi to w sposób bezpieczny, ponadto usuwa kamień nazębny i przeciwdziała jego pojawianiu. Otacza zęby barierą ochronną, zapobiega rozwojowi próchnicy i gwarantuje świeży oddech.

Pierwsze efekty stosowania Whitify pojawiają się dość szybko, a sam skład żelu nie naraża naszych zębów na potencjalne uszkodzenia i problemy, a także nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Dlaczego warto wybrać zestaw do wybielania zębów Whitify?

Produkt Whitify daje bardzo szybkie efekty, poza tym jest skuteczniejszy, aniżeli zwykłe paski wybielające. Należy też podkreślić, że to tańsza metoda na śnieżnobiały uśmiech od zabiegów stomatologiczne w gabinetach dentystycznych.

Rozjaśnienie zębów z użyciem Whitify nie powoduje uczucia dyskomfortu i jest całkowicie bezpieczne. Komplet ten efektywnie rozjaśnia całe łuki zębowe, jak i pojedyncze zęby. Do uzyskania rewelacyjnych efektów wystarczy tylko 6 dni stosowania go w sesjach po 30 minut. Dużą zaletą żelu jest to, że nie tylko nadaje zębom piękny biały kolor, ale także o nie dba i chroni.

Warto zauważyć, że stosowanie szczoteczek do zębów często negatywnie wpływa na nasze dziąsła i stan szkliwa – szczególnie w momencie stosujemy silne preparaty. Whitify zostało opracowane w taki sposób, by przynosić jedynie spektakularne rezultaty. Dodatkową zaletą jest to, że stosowanie Whitify jest niezwykle proste, więc już dziś możemy zadbać o stan swoich zębów!

Czy produkt Whitify jest bezpieczny i czy występują skutki uboczne ?

Produkt Whitify wybiela zęby w sposób w 100 procentach bezpieczny dla zdrowia człowieka i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Skład żelu został dokładnie przetestowany i co ważne, jest polecany nawet do zębów wrażliwych. Co więcej, gwarantuje identyczne efekty jak zabieg laserowy wykonywany w gabinecie stomatologicznym.

Jakie są opinie na forum i w Internecie o Whitify?

System wybielający Whitify został sprawdzony przez wielu użytkowników, którzy byli zadowoleni z jego skuteczności. W Internecie zamieszczonych jest wiele korzystnych opinii dotyczących jego działania.

System do uzyskania wymarzonych zębów Whitify opinie na forum są jedynie pozytywne. Warto zauważyć, że zalety Whitify są bardzo liczne, a użytkownicy nie przymykają na nie oczu.

Wobec tego opinie na jego temat są najlepszym dowodem na to, że produkt świetnie sprawdzi się w każdym wypadku, nawet jeśli mamy wrażliwe zęby i będzie lepszy niż wybielanie w gabinecie dentystycznym.

„Moje zęby od picia kawy mają niestety brzydkie żółte naloty. Zawsze się nich bardzo wstydziłam, a zwykle pasty wybielające nie były w stanie mi pomóc. Koleżanka poleciła mi zestaw Whitify. Nie byłam przekonana, ale zaryzykowałam! Przez 6 dni wykonywałam zabiegi zgodnie z zaleceniami producenta i faktycznie, moje zęby wyglądają o niebo lepiej! Są w końcu białe i znikły z nich nieestetyczne żółte przebarwienia„.

„Mam bardzo wrażliwe zęby, więc nie każda pasta może być przeze mnie stosowana. Chciałem wybielić zęby, po konsultacji ze stomatologiem polecił mi on Whitify. Po paru dniach różnica w ich wyglądzie była zdumiewająca. Co ważne, żel okazał się dla mojego szkliwa w pełny bezpieczny”.

Gdzie kupić Whitify i jaka jest cena zestawu do wybielenia zębów?

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz

Zestaw Whitify można zakupić tylko i wyłącznie na stronie oficjalnego producenta. Zakup bezpośrednio od producenta jest gwarancją otrzymania oryginalnego produktu, który spełni swoje zadanie.

Cena Whitify wraz z dostawą to 169 złotych. Warto podkreślić, że jest to rozwiązanie o wiele tańsze, aniżeli wizyta w gabinecie stomatologicznym i pomoże nam zredukować wszelakie przebarwienia do śnieżnobiałego uśmiechu!

Zobacz również:

Ibright
Whitify Strips
Happy Smile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *