Whitify Strips paski wybielające zęby – Opinie, Cena i Efekty

Ostatnia aktualizacja 29 stycznia 2023

paski wybielajace whitify strips opinie

Kolejnym produktem Whitify jest Whitify Strips, który jest domowym rozwiązaniem do wybielania zębów. Czas na łatwe w użyciu rozwiązanie, które działa skutecznie, dzięki zastosowanej technologii i specjalnej kombinacji składników aktywnych. Zarówno pod względem skuteczności, jak i bezpieczeństwa stosowania, Whitify Strips zasługuje na miano lidera rynku!

Paski wybielające Whitify Strips – łatwa i niedroga metoda na poprawę uśmiechu

Czy patrzysz w lustro i zamiast jasnego, białego uśmiechu widzisz zęby, które są dalekie od ideału, z nieestetycznym szarawym lub żółtawym odcieniem? Czy rozważasz profesjonalną zmianę koloru zębów w gabinecie stomatologicznym, ale nie masz na to pieniędzy?

Powinieneś wiedzieć, że nie jesteś skazany na posiadanie nieatrakcyjnych zębów nie Istnieje kilka nowoczesnych metod wybielania zębów, które można zastosować, zwłaszcza gdy koszty lub inne względy nie pozwalają nam na poddanie się zabiegowi stomatologicznemu.

Produkty w tej kategorii są stale ulepszane i zmierzają w kierunku nowszych technologii. Wiele z tych, które są obecnie w sprzedaży, wykazało już swoją skuteczność.

Whitify Strips jest jednym z takich rynkowych klejnotów w dziedzinie estetyki stomatologicznej, który pozwoli nam rozjaśnić zęby o 7 tonów!

Whitify Strips – skuteczne paski wybielające zęby

Zabiegi wybielania zębów w domu mogą różnić się metodami, intensywnością i komfortem. Dodatkowo, nie każda technika jest odpowiednia dla każdego, dlatego rynek oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, aby dopasować się do każdego zapotrzebowania. Wśród najpopularniejszych sposobów na wybielanie zębów w domu wyróżniamy:

  • Pasty wybielające – Zarówno do codziennego czyszczenia, jak i wybielania zębów, jedno proste rozwiązanie, które działa – niezależnie od tego, czy wolisz kilka czy tylko jeden produkt.
  • Dla tych, którzy lubią korzystać z najnowocześniejszych technologii i preferują bardziej zaawansowane procedury mamy szereg rozwiązań.
  • Osoby, które chcą poprawić wygląd swoich zębów bez użycia ostrych środków chemicznych, mogą użyć pasty do zębów lub żelu. Są one bardzo skuteczne w naprawianiu uszkodzonego szkliwa.
  • Paski wybielające – Jest to przyjazny dla użytkownika sposób na osiągnięcie doskonałych białych zębów. Dla tych, którzy szukają skutecznej, efektywnej i bezbolesnej techniki to ten produkt jest idealny.

Jeśli jesteś fanem tej ostatniej techniki, możesz chcieć sprawdzić działanie Whitify Strips. Paski te składają się z dwóch wysoce skutecznych składników, które wzmacniają proces wybielania zębów i sprawiają, że jest on szybki i widoczny.

Producent gwarantuje, że już w ciągu tygodnia można rozjaśnić zęby o kilka tonów, a w kolejnym tygodniu o kolejne kilka tonów. Kolor trzonowców lub zmiany w obrębie szkliwa nie będą już Twoim zmartwieniem.

Co więcej produkt ten gwarantuje długo utrzymujące się efekty, kore widać już po 7 dniach. Zakładaj je na górne i dolne zęby, żelową stroną do krawędzi dziąseł, a poradzisz sobie z lekkimi i średnimi przebarwieniami i zmienisz kolor zębów o 7 odcieni!  

whitify strips

UWAGA PROMOCJA – 25%

Tylko dzisiaj otrzymasz 1 opakowanie GRATIS

Sprawdź na stronie producenta

Ktoś może zapytać – czy paski nie są zagrożeniem dla naszych trzonowców, skoro tak skutecznie rozjaśniają i usuwają przebarwienia? Okazuje się, że nie – ten produkt jest bezpieczny w stosowaniu.

Aktywne składniki skutecznie poprawiają kolor i usuwają przebarwienia nie powodując uszkodzeń, podrażnień dziąseł, negatywnych skutków ubocznych (takich jak osłabienie szkliwa czy zwiększona wrażliwość) Kuracja paskami Whitify Strips trwa 14 dni, a w opakowaniu znajdują się dwie saszetki z paskami.

W jednej saszetce oprócz pasków znajdują się dwa paski – jeden na dolne i jeden na zęby górne. Do opakowania dołączona jest unikalna skala ilustrująca różne zabarwienia zębów, która będzie przydatna podczas śledzenia Paski należy stosować przez dwa tygodnie a Whitify Strips są niezwykle łatwe w użyciu.

Wystarczy umieścić produk (jeden na górze, jeden na dole), nosić go przez 30 minut, a następnie zdjąć, umyć usta i dokładnie wypłukać ciepłą wodą. W ten sposób trzonowce staną się bielsze od kilki do kilkunastu tonów.

Whitify Strips paski wybielające – jaki jest ich skład ?

Główną zaletą Whitify Strips jest to, że są one całkowicie wygodne w użyciu. Mają przyjemny, miętowy zapach, są łatwe w aplikacji i dobrze dopasowują się do indywidualnych łuków zębowych i kształtów zębów. Nie przeszkadzają w noszeniu.

Jednak zalety tego rozwiązania to dopiero początek. Najistotniejszą zaletą Whitify Strips jest ich skuteczność, która wynika z ich wysokiej jakości. Paski wybielające zęby Whitify mają w swoim składzie:

  • Wodorotlenek sodu – Najczęściej stosowany w gabinetach stomatologicznych składnik o silnych właściwościach wybielających. Optymalne stężenie jest tak dobrane, aby zapewnić optymalne efekty rozjaśniania przy zachowaniu bezpieczeństwa zębów. Nie rysuje szkliwa i nie wpływa negatywnie na jego powierzchnię. To on pozwoli Ci uzyskać zęby bielsze o już po kilku dniach.
  • Wodorowęglan sodu – Działanie nadtlenku wodoru i nadtlenku karbamidu można wzmocnić przez dodanie wodorku sodu. Wodorek sodu jest składnikiem, który wzmacnia działanie drugiej substancji czynnej w produkcie. Nie tylko sam rozjaśnia zęby, ale również pomaga usunąć osady i przebarwienia powstałe w różnorodny sposób. Co więcej, jest on składnikiem past do zębów i ma silne działanie wybielające.

Jak więc widać Whitify Strips skład jest pozbawiony chemikaliów i toksyn nieznanego pochodzenia, więc z pewnością warto go kupić i wypróbować!

Whitify Strips paski do wybielania zębów – efekty stosowania

Efekty stosowania Whitify Strips widać już po 7 dniach. Z pomocą Whitify Strips możesz wybielić zęby i odzyskać Ludzie, którzy mają szare zęby, beżowe lub żółte zęby mogą być skrępowani o nich i nie czują się dobrze o sobie.

Ich społeczne i zawodowe kontakty pogarszają się w wyniku tego. Trudne zaburzenia szkliwa usuniemy za pomocą Whitify Strips w ciągu kilku lub kilkunastu dni (w zależności od stanu zębów), uwalniając się od wstydu, kompleksów, odzyskując dobry nastrój, spontaniczność, odwagę, chęć do spotkań towarzyskich i uśmiech.

Kto może skorzystać z terapii Whitify Strips?

Osoby, które chcą zamienić ciemny lub żółty odcień swoich zębów na idealną biel. Osobom, które z powodu palenia papierosów, częstego picia kawy, soków i innych kolorowych napojów lub spożywania ciemnych owoców i warzyw mają problemy z usunięciem płytki nazębnej i przebarwień ze szkliwa.

Osoby poszukujące produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie   Warto pamiętać, że jeśli mamy aparat na zębach czy zęby z plombami, wówczas niestety, nie możemy skorzystać z produktu.

Nie stosuj ich także w momencie, kiedy masz rany i stany zapalne jamy ustnej. Pamiętaj, że tuż po ich zdjęciu nie wolno pić ani jeść, jeśli chcesz skutecznie rozjaśnić przebarwienia szkliwa.

Kto może skorzystać z terapii Whitify Strips?

Osoby, które chcą zamienić ciemny lub żółty odcień swoich zębów na idealną biel. Osobom, które z powodu palenia papierosów, częstego picia kawy, soków i innych kolorowych napojów lub spożywania ciemnych owoców i warzyw mają problemy z usunięciem płytki nazębnej i przebarwień ze szkliwa. Osoby poszukujące produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie

Najważniejsze zalety pasków wybielających do zębów Whitify Strips:

  • Długotrwałe rezultaty 
  • Wysoka Jakość za niską cenę
  • Skuteczność 
  • Szybkie efekty 

Whitify Strips – opinie na forum

Klienci pozytywnie zareagowali na Whitify Strips, o czym świadczy duża liczba pozytywnych komentarzy, rosnąca popularność produktu oraz zwiększona liczba sprzedanych sztuk. Zgodnie z wieloma opiniami, Whitify Strips mają doskonałą technikę i działają dłużej niż inne konkurencyjne produkty.

Już po kilku dniach zauważysz, że Twoje zęby są jaśniejsze. Od tego momentu będzie tylko lepiej. Klienci naprawdę doceniają praktyczne zalety terapii Whitify Strips. Komfort ich noszenia jest częstym problemem, wiele osób uważa, że nie podrażniają, nie szczypią i nie przeszkadzają im w żaden sposób.

Nie poczujesz ich, kiedy je nosisz; nie szczypią, nie podrażniają, nie przeszkadzają; są miłe dla skóry Brak negatywnych skutków ubocznych jest kolejną często wymienianą zaletą Whitify Strips. Są nieinwazyjne i nie powodują nadwrażliwości, dyskomfortu, ani nie uszkadzają szkliwa.

Wiele osób uważa to za istotną zaletę zabiegu, której nie posiadają inne produkty Jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na uzyskanie olśniewająco białych zębów, wypróbuj rekomendowany produkt! Są one dostępne w różnych smakach, więc nikt nie będzie miał do czynienia z nieprzyjemnym smakiem, podczas gdy oni wybielić swoje zęby.

Ta pasta jest świetna dla każdego, kto chce mieć bielsze zęby, ale nie może znaleźć czasu lub pieniędzy, aby przejść przez profesjonalny proces!   Whitify to szybki i łatwy sposób na odzyskanie wiary we własny uśmiech. Znajdziemy wiele pozytywnych opinii i rekomendacji na większości portali o tematyce zdrowotnej i lifestyle.

Wiele osób wskazuje, że kupiło Whitify Strips z polecenia koleżanki i kolegi i nie żałują. Whitify Strips opinie to najlepszy dowód na efektywność preparatu

Zawsze szukam lepszych sposobów, aby moje zęby były bielsze i bardziej widoczne. Paski wybielające WHITIFY to szybki i łatwy sposób na uzyskanie olśniewająco białych zębów. Jedno opakowanie to aż 14 dni pasków (12 indywidualnie zamkniętych opakowań w pudełku), a każdy pasek daje 20 minut czasu użytkowania, 5 kroków, które można wykonać w 7 minut dziennie przez 7 dni. Nie mam czasu ani pieniędzy potrzebnych na inne zabiegi z wyższej półki, ale te od WHITIFY działają naprawdę dobrze bez zbytniego wysiłku z mojej strony!

Michał z Koszalina

Gdzie kupić Whitify Strips paski wybielające zęby – cena apteka

paski wybielające zęby whitify strips

UWAGA PROMOCJA – 25%

Tylko dzisiaj otrzymasz 1 opakowanie GRATIS

Sprawdź na stronie producenta

Paski Whitify Strips są również łatwo dostępne, jak pokazano na zdjęciach produktów powyżej. Można je znaleźć w wielu aptekach lub zakupić online poprzez stronę internetową producenta. Zamawiając przez stronę internetową pomysłodawcy, otrzymasz przesyłkę zapakowaną w solidne kartonowe pudełko, które nie zdradza swojej zawartości.

Jedno opakowanie to aż 14 dni stosowania i redukowania przyczyn powstawania przebarwień na zębach. Whitify Strips będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wybielić zęby bez konieczności wizyty u dentysty. Cena Whitify Strips znajduje się na oficjalnej stronie produktu.

Paski Whitify Strips – skutki uboczne

Paski Whitify Strips mają pewne ograniczenia. Paski nie są przeznaczone do stosowania na korony zębowe, jak podaje producent na swojej stronie internetowej. Nie są również sugerowane dla osób noszących aparaty ortodontyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *